Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2017/2018

nazwisko
rodzaj
sala
poniedziałek godziny
wtorek godziny
środa godziny
czwartek godziny
piątek godziny
Adamczyk Aneta matematyka 39 koło matematyczne kl.4 13:45-14:30 koło matematyczne kl.5 13:45-14:30
Adela Iwanowska j. angielski 9 wyrównawcze kl. 6 i 7 13:45-14:30 j. rosyjski 13:45-14:30
Aszklar Agata biologia 45 wyrównawcze 13:45-14:30 koło przyrodnicze 14:35-15:20
Balcerzak Magdalena j. polski 41 koło polonistyczne 13:45-14:30
Bielecka Beata e.w 3b 24 wyrównawcze 07:45-08:00 rozwijające, wyrównawcze 11:40-12:25 wyrównawcze 07:45-08:00
Casildo Anna j. hiszpański 38 wyrównawcze 14:30-15:15 wyrównawcze 14:30-15:15
Chmielak Paulina e.w 3c 30 wyrównawcze, czytelnicze 11:40-12:25 czytelnicze 07:45-08:00 czytelnicze 07:45-08:00
Ćwirko Iwona e.w 3d 20 wyrównawcze 12:30-13:15 wyrównawcze 07:45-08:00 wyrównawcze 07:45-08:00 wyrównawcze 07:45-08:00
Dobrzyńska Agnieszka j. angielski koło teatralne wyrównawcze 13:45-14:30
Fornalska Agnieszka geografia wyrównawcze, 1 i 3 czw. w miesiącu 13:45-14:30
Furmańska Beata e.w 1c 7 rozwijające 11:30-12:15 wyrównawcze 11:30-12:15
Gierczak Edyta e.w 2a 23 koło turystyczne 12:30-13:15 wyrównawcze 12:30-13:15
Glazer Agata j. polski 40 rozwijające, wyrównawcze 14:35-16:20
Grabowska-Kładź Agnieszka informatyka 43 koło informatyczne 14:30-15:15 wyrównawcze 13:45-14:30
Grotek Ewa plastyka/ technika 46 koło plastyczne 14:30-15:45
Grys Marta j. angielski wyrównawcze 13:45-14:30 koło językowe 13:45-14:30
Harasimiuk Marzanna religia przygotowania do I Komunii Świętej kl.3 12:45-13:30
Jóźwiaczuk Anna historia 42 Koło Młodego Przyjaciela Warszawy 14:35-15:20
Justyna Dąbrowska pedagog teatr forum 14:35-15:20 rozwijające, socjoterapia 14:35-15:20
Kitrys-Miszczak Monika matematyka 39 wyrównawcze wyrównawcze
Kopyt Izabela e.w 1b 31 wyrównawcze 11:40-12:25 rozwijające 11:40-12:25
Kwiatkowska Dorota e.w 2b 22, 23 koło przyrodnicze 12:30-13:15 wyrównawcze 11:40-12:25
Liszewska Maria e.w 1a 8 wyrównawcze 12:30-13:15 rozwijające 11:30-12:15
Makowska Malgorzata muzyka 47 Flamenco 14:30
Mazur Agata j. polski 41 koło teatralne 14:30-15:15 wyrównawcze 13:45-14:30
Mazur Monika j. polski/ logopeda 49 kompensacyjne ortograffiti 08:00-08:45
Nasiłowska Teresa przyroda 45 szachy 13:45-14:30 wyrównawcze 14:35-15:20
Nowakowska Alina matematyka gimnastyczna koło matematyczne kl.6 12:45-13:30
Rokicka Monika e.w 3a 21 wyrównawcze 07:45-08:00 wyrównawcze 07:45-08:00 wyrównawcze 07:45-08:00
Rokicka Monika e.w 3a 21 czytelnicze 12:25-13:10
Sobczyk Sergiusz wf gimnastyczna piłka ręczna 14:30-15:15 piłka ręczna 14:30-15:15
Wawro Grażyna biblioteka biblioteka 14:45-15:30 14:45-15:30
Wojtkowska Dorota terapeuta pedagogiczny 44 grupy wsparcia wg: potrzeb grupy wsparcia wg: potrzeb grupy wsparcia wg: potrzeb grupy wsparcia wg: potrzeb grupy wsparcia wg: potrzeb
Zalewska Małgorzata religia świat biblii w pytaniach 14:40-15:25
Zięba Krzysztof wf gimnastyczna piłka siatkowa 14:30-15:30 piłka siatkowa 14:30-15:30