Zestaw podręczników obowiązujący w Szkole Podstawowej nr 33
w roku szkolnym 2017/2018

Uczniowie klas I-VII otrzymują podręczniki zakupione przez nasza placówkę w ramach dotacji.

Rodzice zakupują podręczniki do:

• języka hiszpańskiego – Klasa 4: „Colega 1”, Maria L. Hortelano, Elena G. Hortelano, Maria J. Lorente, wyd. Edelsa; podręcznik i zeszyt ćwiczeń.
  • języka hiszpańskiego – Klasa 5: „Colega 2”, Maria L. Hortelano, Elena G. Hortelano, wyd. Edelsa; podręcznik i zeszyt ćwiczeń.
  • języka hiszpańskiego – Klasa 6: „Colega 3”, Maria L. Hortelano, Elena G. Hortelano, wyd. Edelsa; podręcznik i zeszyt ćwiczeń.
  • religii dla klas I-VII (informacja na początku września)

Zestaw podręczników obowiązujący w Oddziale Przedszkolnym
przy Szkole Podstawowej nr 33
w roku szkolnym 2017/2018